Přátelé a rodáci Milovic o.s.

Historie a současnost města Milovice

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Kalendář Milovice 2017

Email Tisk PDF

Náhled a několik fotografií z kalendáře Milovice 2017

Členové spolku Přátelé a rodáci Milovic si Vám dovolují představit nový kalendář Milovice 2017. Tento kalendář je zaměřený na jedinečnou přírodu v okolí Milovic, která byla vyhlášena v roce 2005 Evropsky významnou lokalitou. Na části EVL je realizován společností Česká krajina o.p.s. unikátní projekt návratu velkých kopytníků do přírody.

Tento Kalendář obsahuje více než 50 fotografií z lokality bývalého vojenského prostoru, především se záběry divokých koňů, praturů a zubrů.

Jak kalendář Milovice 2017 získat?

Kalendáře byly  představeny na říjnové Výpravě k prameni Mlynařice (sobota 1. října 14.00 start za posledním domem v Milovicích směrem na Zbožíčko) a všichni odvážní účastníci této společenské události, kteří došli až prameni Mlynařice, obdrželi na zpáteční cestě u startu/cíle kalendář Milovice 2017. Pokud jste nevyužili tuto možnost, jak získat kalendář zdarma, je možné jej zakoupit (99 Kč) v městské knihovně Milovice nebo Informačním Centru v budově Radnice Milovice.

Kalendář je možné si nechat zaslat Českou poštou

Kalendář je také možné objednat  e-mailem a nechat si jej zaslat Českou poštou po předchozí úhradě 140 Kč (99 Kč kalendář 41 Kč poštovné) na bankovní účet spolku 212201832/0300 (Poštovní spořitelna). Při platbě uveďte do poznámky své příjmení a zároveň na mail  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript zašlete informaci, kde bude uvedeno Vaše jméno a příjmení (musí být shodné jako v poznámce) a adresu na kterou má být kalendář zaslán. Po připsání úhrady na bankovní účet bude do 5 dní kalendář doručen Českou poštou na vaši adresu.

Děkujeme za podporu spolku Přátelé a rodáci Milovic

Zakoupením kalendáře podpoříte činnost spolku Přátele a rodáci Milovic, za kterou velmi děkujeme. 30 Kč z každého prodaného kalendáře bude věnováno  společnosti Česká krajina, která aktuálně  připravuje pro veřejnost online sledování divokých koní a praturů na části pastviny u Milovic.

.                                                                                                                               Vladimír Vedral, Přátelé a rodáci Milovic