Přátelé a rodáci Milovic o.s.

Historie a současnost města Milovice

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Ubytování Votvírák 2017

Email Tisk PDF

Votvírák 16.-18.6.2017

Vzhledem k tomu, že dostáváme dotazy od budoucích návštěvníků hudebního festivalu Votvírák, zda nevíme o možném ubytování v Milovicích nebo i o pronájmu místa pro stan na zahradě, ve stodole, rozhodli jsme se zkusit toto zprostředkovat.

Nabízíte ubytování v Milovicích?

Pokud máte zájem po dobu 16.-18.6. 2016 ubytovat návštěvníky Votvíráku  v bytě, domě ve stodole nebo pronajmout kus zahrady na umístění stanu, informujte nás na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Stačí nám napsat jakou možnost ubytování nobízíte a kontakt na Vás (mail, telefon). Zájemce přesměrujeme přímo na Vás, kde si sami domluvíte veškeré podmínky.
Případně můžete zadat svoji nabídku přímo na náš profil na www.facebook.com/pratelemilovic.cz , kde si vás zájemce o ubytování bude kontaktovat přímo. Tuto činnost zprostředkování ubytování provádíme zcela zdarma.

Hledáte ubytování v Milovicích?

Pokud máte zájem po dobu festivalu Votvírák o ubytování  v bytě, domě ve stodole nebo pronajmout kus zahrady na umístění stanu, informujte nás na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Stačí nám napsat jakou  možnost ubytování hledáte, pro kolik osob a kontakt na Vás (mail, telefon). Zašleme Vám přímo kontakt na poskytovatele ubytování, kde si sami domluvíte veškeré podmínky.
Případně můžete zadat svůj požadavek přímo na náš profil na www.facebook.com/pratelemilovic.cz , kde si vás ubytovatel může kontaktovat přímo. Tuto činnost zprostředkování ubytování provádíme zcela zdarma.

Aktualizováno Čtvrtek, 13 Duben 2017 10:20